10321 IRAGNA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10321 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 3 |
| Length | 280cm / 110inch |
| Height | 172cm / 68inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 290kg |
| Block | 10321 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | RAW |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 14 |
| Length | 280cm / 110inch |
| Height | 172cm / 68inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 290kg |